větrání se zpětným ziskem tepla

Rekuperace centrální
Multi-vac

V době, kdy stoupají ceny energií, si naše společnost dala za cíl snížit náklady za tyto energie prostřednictvím vhodných a kvalitních výrobků. Kdo hledá moderní a kvalitní systém větrání, najde v našich inovativních modelech velký užitek.  • uspoří energii
  • sníží náklady na bydlení
  • přivádí čerstvý vzduch
  • udržuje vlhkost na optimu
  • řešení pro moderní stavby

Centrální rekuperace Multi-vac

Vaše výhody pro moderní bydlení

Dobrá izolace a čerstvý vzduch

Stále čerstvý vzduch v celém domě i při zavřených oknech. Maximální zvuková izolace chrání před venkovním hlukem.

Vysoká energetická účinnost

High-Tech výměník ze speciální technické keramiky má účinnost až 90 % zpětného zisku tepla. V porovnání s větráním okny tak ušetří množství energie za vytápění.

Snížení pylů a prachových částic

Čistotu přivedeného venkovního vzduchu zajišťuje integrovaný prachový filtr. V nabídce je také pylový filtr nebo uhlíkový filtr, zamezující přenosu prachových částic a pachů z venkovního prostředí.


Prevence tvorby plísně

Díky optimální výměně vlhkého vnitřního vzduchu za suchý venkovní vzduch zamezuje tvorbě plísní a dalším negativům spojených s vlhkostí, pozitivně působí na stavbu domu a chrání lidské zdraví.

Individuální řešení

Jednotlivé modelové řady umožňují využití a instalaci v jakékoliv stavbě (rodinné domy, obchodní prostory, školy, mateřské školky a další). Decentní provedení vnitřního krytu a venkovního krytu v provedení různých barev garantují harmonický vzhled budovy.